okt.
13.
| Teljesítmény: | Ár/teljesítmény: |
Hosszabb (eddig 202 km) túra alatt sem válik kényelmetlenné.
Kiegészítés: Tour de Pelson is bizonyított nem volt gondom vele a verseny alatt.
420 km/24h-s teljesítmény túrán, már ez sem kényelmes, de nem okozott kibírhatatlan kényelmetlenséget.
Nem zsibbad a családi kincs, nem dörzsöl ugyanakkor még lehet érezni vele az utat. Azaz nem annyira puha a gél, hogy úgy érezd, mintha olvadt aszfalton tekernél, vagy rossz értelemben fotelben ülnél.
Tartósan lehet vele 30km/h körül menni, tehát a kényelem oltárán nem kellett a sebességet feláldozni.
A kialakításából adódóan nem mondható könnyűnek, de ez nem verseny célú felhasználásnál még elviselhető
Az Intersportban kipróbálhattam, először az Athletic 30fokos változatot választottam, de 30 km után visszavittem, mert nem éreztem rajta az utat, számomra már túl puha és kissé széles is volt.
Ráadásul akciósan vettem, így még az eredeti árba belefért egy pár műanyag clips is.
Nyilván vannak már ennyi pénzért is jobb nyergek, könnyebbek pedig szép számmal. Eddig ha jól számolom 8 nyereggel volt dolgom közel 30 év alatt, eddig azt hiszem ez a legjobb kompromisszum.
14 000 km-után még teljesen jó állapotban van, annyira elégedett vagyok vele, hogy a most épülő fitness bringámra is ilyet vettem.
A bringa azóta elkészült tavaj október óta már több mint 13 000 km van benne. Továbbra is elégedett vagyok vele.
Túrázóknak akik terepre is elvetődnek, mindenképpen.
Nekem egy cross és egy fitness kialakítású bringám is van, mindkettőn ugyan ilyen nyereget használok. Ezt pedig sportosabb kos kormányos bringákhoz ajánlja a gyár. Arról, hogy ott mennyire válik be nem tudok nyilatkozni.



