Continental MTB 26 belső gumi

29 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.4]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.4]
  • Modellév:
    2016
    (frissítve: 2016.04.)
  • Listaár: 1.290 Ft

HASONLÓ belső gumi TERMÉKEK




pbiker avatar
40 vélemény
évi 4000-8000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2012, 3 hónapig, 500-1000 km-en keresztül, túrázgató/városi harcosként használtam
Előny

Hát a defektnek mindig meg van az esélye...akár mennyire kevláros egy külső a szög áthatol akkor a belső már tehetetlen

amúgy egy nagyon korrekt belsőről van szó

nem szakad ez a Continental belső gumi

bírja a nyomást

bírja a tömeget

hosszú a szelepe, minden típusú felnihez szinte jó, sárga jól látható a szelepsapi

meg hát azért Conti, márkás cucc

Hátrány

-

Tapasztalat

mindig is Continental MTB 26 belsőt használtam

sokáig egy egyszerű külsőt használtam, heti feladat volt a defektjavítás, kb 12 folt után mindig vetttem újat

most kevlárossal hónapok óta nincs defektem (remélem nem kiabálom el), persze ez a külsőn múlik igazából

Erre ajánlom

a külső alá gyömöszölni

Ennyiért vettem
1100
Csatolt képek
Continental MTB 26  2012 belső gumi
1 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
méret:

26 x 1.75-2.5


 
szeleptípus:

auto


 
tömeg (g):

202


 
további információk:

Végig menetes szelepszár


Continental logó

Continental márka bemutatás

„Német technológia 1871 óta”

A Continental több mint 100 éves tapasztalattal rendelkezik a kerékpár-gumiabroncsok gyártása terén, ami kiemelkedő vállalattá teszi. Ez az egyediség megmutatkozik a Continental kerékpárosok számára készült termékskálájában is. Németországban egyedüliként nem csak a tervezés, de a gyártás nagy része is helyben, a hesseni Korbach-ban lévő kétkerekű részleg technológiai és fejlesztőközpontjában történik, kézi technológiával.

Ez a szellem motiválja a mérnököket és a gyártásban résztvevőket arra, hogy folyamatosan fejlesszenek és új ötleteket dolgozzanak ki, mint amilyen például a Grand Prix TT valamint a Black Chili anyagkeverék. Újítások, amelyek hangsúlyozzák a korbachi gyár „kézi készítésű” technológiában való jártasságát.

A fejlesztésbe ölt idő és energia természetesen meghozza eredményét. 2011-ben tarolt a Black Chili. Mark Cavendish ilyen abronccsal lett országúti világbajnok, és a Tour de France zöld pólóját is elnyerte. Cadel Evans szintén ilyen alapanyagból készült Continental gumival szerezte meg a sárga pólót, Tony Martin pedig időfutam világbajnok lett.

Nem véletlen tehát, hogy az utcai és hobbi kerékpárosokon kívül számtalan mtb és országúti kerékpáros csapat is Continental gumiabroncsokkal szereli fel gépeit.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Continental MTB 26 termékkel kapcsolatban: