BBB BHE-27 Hawk sisak

4 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
  • Modellév:
    2013
    (frissítve: 2013.03.)
  • Listaár: 15.000 Ft

HASONLÓ sisak TERMÉKEK




KRM avatar
37 vélemény
évi 2000-4000 km-t teker
[ az olvasók 100%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2015, 0-500 km-en keresztül, virsli gumis/oútisként használtam
Előny

Nagyon jól szellőzik
Semmi súlya nincs
Árához képest, összehasonlítva az előtte használt Merida MG-2vel sokkal jobb.
Egyáltalán nem bonyolult a beállítása, csak felraktam, kicsit tekertem az állítóján és kész

Hátrány

Első 100km-es felavatás alatt nem volt és úgy tűnik nem is lesz.

Tapasztalat

Előtte egy Merida MG-2t használtam, ami inkább montis. A héten kaptam meg, 100km-t tekertem benne eddig, így az első élményeket, tapasztalatokat leírnám vele kapcsolatban.
Nagyon kényelmes, pont passzol a fejemre, szellőzése már az első 1-2 km alatt észrevehető volt, erős és jó légáram van benne, 30km/h környékén, összehasonlítva az MG-2vel ég és föld, de majd a nyári dög melegben tapasztaltakat is leírom. Alig van súlya, annyira sem észrevehető, hogy a fejemen van, mint a Merida.
Látatlanban vettem meg, és csak akkor próbáltam fel, miután kivettem a dobozból és nem ért csalódás.

Ennyiért vettem
15 719
Csatolt képek
BBB BHE-27 Hawk  2015 sisak
8 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
szellőzőnyílások száma:

14


 
in-mold technológia:

igen


 
napellenző:

nincs


 
méret:
  • M (52-58 cm)
  • L (58-62 cm)

 
színválaszték:
  • fekete
  • fehér
  • fekete-kék
  • fekete-piros
  • kék
  • piros
  • fehér-kék
  • fehér-piros

 
további információk:

Hátsó szellőzőnyílás az optimális légáramlás kedvéért.


BBB logó

BBB márka bemutatás

”BBB: Minden a kerékpározásról.”

A BBB-t, 1999-ben Hollandiában két szenvedélyes kerékpáros, Chris Koppert és Frank Moons alapította. Szenvedélyes kerékpárosként és importőrként jelentős tapasztalattal és nagy tudással bírtak a piacon lévő kerékpáros termékeket illetően, ezen termékek továbbfejlesztése, jobbá tétele kapcsán elindult ötletek áradata vezette el őket a BBB megalapításának gondolatához.

Egy olyan cég létrehozása volt a céljuk, ahol valóban értéket kapunk a pénzünkért. A cég kezdetekben a Benelux államok területére fókuszált, de azóta már 39 egyéb országban is jelen van. Bár a vállalat világszerte terjeszkedett és az arcok közül néhány változott, a BBB főhadiszállása még mindig ugyanabban az épületben van Hollandiában, mint a kezdet kezdetén.

Az évek során a BBB jóval több lett, mint csupán kerékpáros alkatrészek sokasága. Több mint 1500 terméket kínál, több mint 40 különböző cikkcsoportban. Ebben a rendkívül széles választékban szinte minden megtalálható a sportruházattól kezdve, a kiegészítőkön át az alkatrészekig. Legyen szó profi kerekesről, napi ingázóról vagy alkalmi hétvégi harcosról, a kínálatban mindenki megtalálja, amit keres- Tour de France-on is viselt sisakoktól, egészen a tesztgyőztes Discstop fékbetétekig.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű BBB BHE-27 Hawk termékkel kapcsolatban: