BBB BSB-95 Carrierbag hátizsák/táska

4 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.2]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.2]
  • Modellév:
    2013
    (frissítve: 2013.03.)
  • Listaár: 16.000 Ft

HASONLÓ hátizsák/táska TERMÉKEK




laspring avatar
3 vélemény
évi 2000-4000 km-t teker
[ az olvasók 95%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2011, csak kipróbáltam, túrázgató/városi harcosként
Előny

- Minőségi anyagok, minőségi kivitelezés, profi kinézet, szép munka!

- A rögzítő tépőzárakkal bármilyen csomagtartóra stabilan fel lehet tenni.

- Profi fényvisszaverő csíkok.

- Oldalzsebek is sok minden elnyelnek.

- Hátsó villogó rögzítéséhez kis pántocska

- Tetején gumis háló

- Nem tudom hogyan, de tök jól hidegen tartja a benne tárolt italt :)

Hátrány

- Jó a táska, de nem ez a legpraktikusabb biciklitáska

- Hátsó zsebnek nagyon szűk a nyílása, ide csak olyat pakolok amit ritkán kell elővenni (pótbelső, szerszám)

- A nagy tároló cipzárjai lehetnének nagyobbak, keresgélni kell őket, nehéz megfogni őket

- Tépőzáras rögzítés: ugyan univerzális és ez jó, de ez nem az a megoldás amit nagy kedved van leszedni és visszarakni ha ott kell hagynod a bringádat őrizetlenül egy negyed órára. Túl macerás!

Tapasztalat

A szerviz felszerelést (pótbelső, szerszám, gumileszedő, folt, pumpa) a hátsó és az egyik oldalzseb úgy elnyeli, hogy még észre sem vetted, hogy pakoltál bele. Ez tetszik.

Tetejére a gumis háló alá egy melegebb felsőt lehet tenni.

 

Szerintem ez a csomagtartó tetejére rögzíthető táska nem a legpraktikusabb biciklistáska megoldás. Ismerőstől kértem kölcsön egy csomagtartó oldalára akasztható táskát, hát az lekörözi párszor ezt.

Erről van szó: ABUS ST 4500 KF Ameria

http://www.abus.de/us/main.asp?ScreenLang=us&sid=6471063492050171709201118812713733&select=0104d03&artikel=4003318455544

Először aggódtam, hogy nem-e húzza félre a bringát, nem-e dől fel a bicikli kitámasztón, de nem. Sokkal nagyobb, jobban pakolható és levenni föltenni egy mozdulat! Nem mellesleg pedig akár hétköznapokban is használhatod bicikli nélkül is válltáskaként!

Erre ajánlom

Annak ajánlom akinek elegendő ez a kapacitás és nem követelmény a gyors és könnyű le/felszerelés. Az szeretni fogja, mert profi motyó egyébként!

Én még nem tudom, hogy megtartom-e...

Ha mindenképpen ilyen jellegű táskát keresel, akkor ugyan jóval drágábban és spéci csomagtartóval de inkább ezt ajánlanám: http://www.youtube.com/watch?v=KxUQ-Ep4X8w&feature=youtu.be

Ennyiért vettem
12000
Csatolt képek
BBB BSB-95 Carrierbag  2011 hátizsák/táska
rögzítő tépőzárak
BBB BSB-95 Carrierbag  2011 hátizsák/táska
belső méret
BBB BSB-95 Carrierbag  2011 hátizsák/táska
bringán
22 olvasó 95%-a szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
rekeszek száma:

3


 
italtartó:

nincs


 
sisaktartó:

nincs


 
színválaszték:

fekete


 
további információk:
  • szivacsvédelemmel ellátott nagy méretű tárolórekesszel

  • a hátsó zseben a villogó számára kialakított pánttal

  • 4 tépőzáras rögzítés

  • gumírozott rögzítő a táska tetején

  • állítható és levehető vállpánttal


BBB logó

BBB márka bemutatás

”BBB: Minden a kerékpározásról.”

A BBB-t, 1999-ben Hollandiában két szenvedélyes kerékpáros, Chris Koppert és Frank Moons alapította. Szenvedélyes kerékpárosként és importőrként jelentős tapasztalattal és nagy tudással bírtak a piacon lévő kerékpáros termékeket illetően, ezen termékek továbbfejlesztése, jobbá tétele kapcsán elindult ötletek áradata vezette el őket a BBB megalapításának gondolatához.

Egy olyan cég létrehozása volt a céljuk, ahol valóban értéket kapunk a pénzünkért. A cég kezdetekben a Benelux államok területére fókuszált, de azóta már 39 egyéb országban is jelen van. Bár a vállalat világszerte terjeszkedett és az arcok közül néhány változott, a BBB főhadiszállása még mindig ugyanabban az épületben van Hollandiában, mint a kezdet kezdetén.

Az évek során a BBB jóval több lett, mint csupán kerékpáros alkatrészek sokasága. Több mint 1500 terméket kínál, több mint 40 különböző cikkcsoportban. Ebben a rendkívül széles választékban szinte minden megtalálható a sportruházattól kezdve, a kiegészítőkön át az alkatrészekig. Legyen szó profi kerekesről, napi ingázóról vagy alkalmi hétvégi harcosról, a kínálatban mindenki megtalálja, amit keres- Tour de France-on is viselt sisakoktól, egészen a tesztgyőztes Discstop fékbetétekig.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű BBB BSB-95 Carrierbag termékkel kapcsolatban: