Shimano SH-M064 kerékpáros cipő

1 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
  • Modellév: 2012 (frissítve: 2012.06.)
  • Listaár: 21.000 Ft

HASONLÓ kerékpáros cipő TERMÉKEK



1-1 (1 vélemény)
Rendezés

GP189 avatar
1 vélemény
évi 2000-4000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2014, 6 hónapig, virsli gumis/oútisként használtam
Előny
  • nagyon kényelmes, még hosszabb távokon sem nyomja a lábat
  • a talp tekeréshez pont elég merev, viszont járni is jól lehet benne
  • jól szellőzik, száraz időben kiváló
  • jó cipő olcsón, és még szép is
Hátrány
  • a szellőző réteg nagyon jól jön nyáron,  de sajnos a víz és hideg ellen nem sokáig nyújt védelmet
Tapasztalat

Első spd cipőm, szóval összehasonlítási alapom csak a felpróbálások alapján van, de eddig remekül bevált, mintha ráöntötték volna a lábamra. Nálam tapasztaltabbak, akiknek odaadtam egy-egy körre, szintén dicsérték (alig akarták visszaadni). Élvezet benne a tekerés, egyedül télen a hidegben és a nagy nyári zuhék egyikében volt vele kellemetlen élményem, amikor a felső réteg már nem állt ellen az időjárásnak, de majd egy 30-ezres cipőtől várom el inkább hogy helyt álljon ilyen téren. Mivel nem használom régóta, a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, remélem a tépőzárak nem adják meg magukat túl hamar, de eddig ahhoz képest amennyit nyúzom, olyan mint új korában. MTB-n és outin is használom, nekem nagyon sokat dob az is (ami kiválasztási szempont is volt), hogy a járás is kényelmes benne. Nyilván az spd-re váltás szenzációja is benne van az elfogultságomban, de szerintem nagyon jó vétel, minden olcsóbb kategóriákban keresgélőnek csak ajánlani tudom.

Erre ajánlom
  • edzésre, csapatásra
Ennyiért vettem
14000
Csatolt képek
Shimano SH-M064  2014 kerékpáros cipő
2 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

1-1 (1 vélemény)
Rendezés
 
szín:
  • Szürke-fekete
  • Fekete

 
méret:

36-48


 
rögzítés:

tépőzár


 
kompatibilitás:

SPD


tömeg:

650 (40-es méret)


 
további információk:

Felsőrész:

  • Szintetikus bőr és hálós szövet.
  • A rugalmas szerkezetű talpbetét igazodik a legkülönfélébb lábformákhoz.

Sarokkialakítás:

  • Szélesebb, nagyobb belső térrel rendelkező belső kialakítás.

Talp:

  • Üvegszállal megerősített poliamid középtalp-merevítés.
  • Tartós talpmintázat.

Shimano logó

Shimano márka bemutatás

"Küldetés: A természet, és a minket körülvevő világ élvezete által elősegíteni az egészséget és boldogságot."

A Shimano-t 1921-ben alapította Shozaburo Shimano, és kezdetben kerékpár szabadonfutók gyártásával foglalkozott. Mára a globális kerékpárpiac 50%-át birtokló óriásvállalattá nőtte ki magát. Gyárt hajtás és fékrendszereket, kerekeket, pedálokat, országúti, hegyi és hibrid kerékpárokba, mindezt felhasználás szerint rendezett készletek formájában. Kínálatukban találhatóak kifejezetten kezdő és hobbikerékpárosok számára készült alkatrészek, illetve a versenyek élmezőnyét kiszolgáló rendszerek is.

A kerékpáros területen kívül horgász felszerelések és egyéb, pl. snowboard alkatrészek gyártásával is foglalkozik.

A Shimano márkához köthetőek, olyan kerékpár-történelmileg mérföldkőnek számító újítások, mint a pozícionált váltás (egy kattintással egy fokozat), a középrésszel egybeintegrált hajtómű, vagy a patentpedál (SPD). Hozzá fűzhető továbbá a hegyikerékpárok kifejlődésének egy fontos állomása, az első kifejezetten MTB szett, a Deore XT 1982-es piacra dobása is.

A Shimano mind a mai napig az elérhető árú magas minőség definíciója. Jelentős előnyt szerzett kezdeti ellenfelével a Suntourral szemben, és piaci pozícióját megtartotta manapság is az amerikai Sram előretörése mellett.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Shimano SH-M064 termékkel kapcsolatban: