eddig megbízhatóan működik (bár még nem régi). egyszer volt egy kis zápor is, semmi baja nem lett tőle.
menet közben csak egy gombot kell nyomkodni, ez egyszerű...
...viszont felesleges nyomkodni, mert nem tud semmit az óra.
ehhez képest viszont szerintem drága
beüzemeléséhez szégyenszemre elő kellett vennem a használati útmutatót.
az "univerzális rögzítés" (=kapsz mellé pár darab gyorskötözőt) hogyúgymondjam parasztos...
nem értem, hogy ha már egyszer van benne óra és tudja az időt, akkor miért nem tud átlagsebességet számolni belőle, vagy az aktuális túra időtartamát mérni? (ha már a távolságát tudja mérni...)
gyanítom szándékosan lett lebutítva, hogya velo8-at vagy a többi drágább modellt is el lehessen adni. (az meg az én hibám, hogy vásárlás előtt nem is néztem meg, mit tud az óra, mert fel sem tételeztem, hogy átlagsebességet ne tudjon, az olyan alap dolog...)
pont előtte láttam t***o áruházban egy órát, ami ennél többet tudott olcsóbban, de gondoltam, nem veszem meg, majd inkább szaküzletben vásárolok valami márkásat. hát hibát követtem el. a drágább, márkás, nem feltétlenül jobb. hát így jártam.
(ja és az enyém úgy néz ki, mint a képen, de a kijelzője nem ilyen, nem így ír ki dolgokat. a kijelző olyan, mint a régebbi kocka alakú modellben.)