Cateye Velo 8 km óra/óra

68 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.5]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.6]
  • Modellév:
    2010
    (frissítve: 2011.02.)
  • Listaár: 6.600 Ft

HASONLÓ km óra/óra TERMÉKEK




TAKASHI avatar
4 vélemény
évi 2000-4000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2009, több mint 1 évig, 2000-4000 km-en keresztül, túrázgató/városi harcosként használtam
Előny

Funkcióját jól ellátja. Tehát sebességmérésre megfelelő technikai eszköz. Viszonylag sok információhoz lehet jutni általa. Bár nekem nem volt szükségem minden funkciójára. Leginkább az idő, a sebesség és az összes megtett út az amit igénybe vettem. A márka név és a kedvező ára miatt esett rá a választásom anno. "Telepítés" gyorsan ment, csak a vezeték elrendezésével vesztegettem el pár percet. Munkahelyen mindig levettem, de a dokkolóval sosem volt probléma.

Hátrány

Külalakra nem a legpompásabb számomra a Cateye Velo 8. Nagyobb esőknél azt tapasztaltam, hogy eldobta az agyát, azaz a max. sebességen kívül mindent nullázott.

Tapasztalat

Összességében meg voltam vele elégedve.

Erre ajánlom

Figyelem! Dobpergést! SEBESSÉGMÉRÉSRE ajánlom azoknak akik nem akarnak vagyonokat költeni ilyen és ehhez hasonló eszközre.

Ennyiért vettem
6500
Csatolt képek
Cateye Velo 8  2009 km óra/óra
1 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
modellnév:

CC-VL810


 
funkciók száma:

8


Funkciók

 
aktuális sebesség:

igen


 
maximális sebesség:

igen


 
átlagsebesség:

igen


 
összehasonlító sebesség:

nem


 
aktuális pedálfordulat:

nem


 
maximális pedálfordulat:

nem


 
átlagos pedálfordulat:

nem


 
aktuális edzés idő:

igen


 
összes edzés idő:

nem


 
aktuális megtett út:

igen


 
összes megtett út:

igen


 
programozható távolság számláló:

igen


Szolgáltatások

 
háttérvilágítás:

nem


 
dátum:

nem


 
óra:

igen


 
ébresztő:

nem


 
hőmérséklet:

nem


 
automatikus elindulás/leállás:

igen


 
kettős kerékkerület beállítás:

nem


 
tempó nyíl:

igen


 
kalóriaszámláló:

igen


 
pulzusmérő:

nem


Cateye logó

Cateye márka bemutatás

A CatEye a kerékpáros sebességmérők, lámpák és fényvisszaverők egyik legismertebb gyártója. 1946-ban alapították Japánban, Oszakában.

1964-ben a CatEye alkotta meg az első villogó kerékpárlámpát, 2001-ben pedig a világon elsőként mutatott be fehér ledekkel világító első lámpát. A cég 1981-ben dobta piacra első sebességmérő óráját, és az elsők közt volt, akik olyan funkciókkal látták el a sebességmérőket, mint a magasságmérő, pulzusmérő vagy a pedálfordulatszám érzékelő.

A CatEye kínálatában első-hátsó lámpák és villogók, sebességmérők, valamint egyéb kiegészítők találhatóak, például kulacsok, kulacstartók és a kerékpáros visszapillantó tükrök.

A CatEye főhadiszállása a mai napig Oszakában üzemel, innen irányítja két japán és egy kínai gyárát. A cég fő hivatása, hogy folytassa a fejlesztést a kerékpáros elektronikák és biztonsági berendezések terén.

1-1 (1 kérdés)

Kérdések Statisztika
Kerékméret beállítása - Cateye Velo 8-nál
2 válasz
utolsó: 2011. jún.
1-1 (1 kérdés)
Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Cateye Velo 8 termékkel kapcsolatban: