Atomlab General Issue 2010 kormány
-
Modellév:
2010
- Listaár: 5.500 Ft
-Nagyon szép kinézet
-Annyira nem is nehéz a General Issue ahoz képest hogy acél
-Alattam le hajlani nemigen fog egy jó ideig (60kg)
-Nekem a 065F tipus van, sajna ez 14.000 volt újonnan..de megérte mert már rég használom eddig nemvolt gond vele.
-Könnyen rámegy a fék és a markolat,nemkell vele erőlködni.
Hát nincs..legalábbis nekem nemvolt eddig.
-Nagyon szép kormány jó geo
-Nemolyandrága
-78 kg vagyok és az acélkormány 3 honap alatt lehajlot a pibe az ugribugrálásoktól dirten és streeten (szoval csalódtam benne pedig az atomlab régóta gyárt jó cuccokat)
-párszor errepült a bringa és a festék lekarcolódott róla de ez megesik akármelyikkel
könnyű bringásoknak jobban ajánlanám mer ugynézki ho az én sulyom alatt szépen de biztosan lehajolt a használattól-.- aki komolyan használja akarja használni annak ezttudom mondani
én dirt streetre használtam
Jól eltalált, robosztus kormány. Hajtogatni még nem sikerült, jutányos áron kaptam meg. Hegesztve lett hozzá 4-4 cm, mostmár a szélessége is frankó. elfér rajta minden, a lámpától a 72cm-es tévéig (mert az is elférne rajta). Hátranyúlása, emelkedése, felhajlása kényelmes.
Az enyém már 3x lett újrafestve, nem tudom a gyári festése milyen....
olcsóért volt, minden igényt kielégít amit vele szemben támasztottam.
ugribugri, meg hasonlók.
nagyon jó kis kormány visszonylafg széles, könnyű jó a geója kp-ból jól kézre áll mivel széles ezrt markolat fék minden elfér rajta habár általában csak ez a kettő van rajta...............a festése az elégé roncs, nem jó gyenge nekem hamar lejöt egy két esés után..és ráadásul vmiért rozsdál is..
a rozsdán és a festéjen kívül semmi hátrányt nem tudok mondani
fekete
vörös
fehér
620
Az Atomic Laboratories-t avagy Atomlab-ot 1996-ban alapította Mike Flaherty, az egykori bmx versenyző 1996 decemberében. Akkortájt a dirt jump csak olyasvalami volt, amivel akkor szórakoztak a bringások, amikor épp nem versenyeztek. Mike egyike volt azoknak, akik több energiát fektettek a dirt jump-ba és a negyedcsöveken való ugrálásba, mint a versenyzésbe.
Az Atomlab-nak a Flatboy pedál hozta meg sikert, amit eredendően bmx felhasználásra szántak, de pár hónap alatt felfeldezték maguknak a dh-sok is. Hirtelen a legnagyobb nevek, mint John Tomac vagy Shawn Palmer, mind ilyen pedálra váltottak.
Mike elképzelése szerint az Atomlab-nál nem arra törekszenek, hogy pehelykönnyű, 40 mp-es versenyeket túlélő alkatrészeket készítsenek, hanem olyanokat, amelyek jól működnek a keményebb bringákon, és több hónapig tűrik a durva ütéseket a pályákon. Professzionális felhasználásra, de nem azoknak, akik versenyeznek, hanem akiknek a bringázás az életük, és naponta ezt csinálják. Ez az, amit ő is elvár egy alkatrésztől. Tisztában vannak vele, hogy minden törik, semmi nem tart örökké, de ha már bekövetkezik, annak ne legyen katasztrófa a vége.
Az Atomlab alkatrészei azóta is ezen filozófia alapján készülnek. A cég nem csak versenyzőket támogat, hanem olyan eseményeket is szervez, amelyek látványosan és mindenki számára élvezhetőek.