Continental Vertical Pro külső gumi

23 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.2]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.4]
  • Modellév:
    2013
    (frissítve: 2013.03.)
  • Listaár: 6.500 Ft

HASONLÓ külső gumi TERMÉKEK




VDaNi avatar
VDaNi
évi 4000-8000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2003, több mint 1 évig, több mint 8000 km-en keresztül, sima XC-sként használtam
Előny
Jó tapadás mindenféle útviszonyok között Jó erőátvitel, sár könnyen kipereg belőle, hidegben sem keményedik fel. 1 éve megvan, a Terrafirma 3-4 hónapot bírt.
Hátrány
Nehéz szerelhetőség (nehéz leszedni a felniről, nagyon!) Vizen, kanyarban képes csúszni
Tapasztalat
Összeségében nagyon ajánlom, én 2300ért vettem. A lényeget már leírtam, nem ismétlem magamat. Én ilyet fogok venni, újra!!! Dani
Erre ajánlom
Hegyre ajánlom, városba szerintem addig tökéletes, míg nem baj, hogy kicsit nehéz és, hogy vizen, tüköraszfalton (viacolor, stb...) nem baj, hogy csúszik, elölre, hátulra ajánlom. nagy sebességről való fékezésnél se mászkál el!
1 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Ajánlott felhasználás:
aszfaltra:
  •  
  •  
  •  
terepre:
  •  
  •  
  •  
 
méret:

26x2.3


 
ajánlott nyomás (bar):

3.5


 
nyomás (bar):

max. 4.5


 
ajánlott kerék:

első vagy hátsó


 
hajtogatható változat:

igen


 
defektvédelem:
  • van (ProTection)
  • nincs

 
tubeless változat:

nincs


 
oldalprizmás változat:

nincs


tömeg:

730


 
további információk:

Minden pályán otthon érzi magát, de igazán akkor mutatatja meg, mire képes, ha az út göröngyössé válik. Ez az abroncs a legjobb az alpesi túrákhoz, ahol a kis súly és a defektvédelem a fontos.


Continental logó

Continental márka bemutatás

„Német technológia 1871 óta”

A Continental több mint 100 éves tapasztalattal rendelkezik a kerékpár-gumiabroncsok gyártása terén, ami kiemelkedő vállalattá teszi. Ez az egyediség megmutatkozik a Continental kerékpárosok számára készült termékskálájában is. Németországban egyedüliként nem csak a tervezés, de a gyártás nagy része is helyben, a hesseni Korbach-ban lévő kétkerekű részleg technológiai és fejlesztőközpontjában történik, kézi technológiával.

Ez a szellem motiválja a mérnököket és a gyártásban résztvevőket arra, hogy folyamatosan fejlesszenek és új ötleteket dolgozzanak ki, mint amilyen például a Grand Prix TT valamint a Black Chili anyagkeverék. Újítások, amelyek hangsúlyozzák a korbachi gyár „kézi készítésű” technológiában való jártasságát.

A fejlesztésbe ölt idő és energia természetesen meghozza eredményét. 2011-ben tarolt a Black Chili. Mark Cavendish ilyen abronccsal lett országúti világbajnok, és a Tour de France zöld pólóját is elnyerte. Cadel Evans szintén ilyen alapanyagból készült Continental gumival szerezte meg a sárga pólót, Tony Martin pedig időfutam világbajnok lett.

Nem véletlen tehát, hogy az utcai és hobbi kerékpárosokon kívül számtalan mtb és országúti kerékpáros csapat is Continental gumiabroncsokkal szereli fel gépeit.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Continental Vertical Pro termékkel kapcsolatban: