Btwin Vállpántos nadrág 3 nadrág

3 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[5]
  • Modellév: 2011 (frissítve: 2012.03.)
  • Listaár: 7.500 Ft

HASONLÓ nadrág TERMÉKEK




kanpulyka avatar
20 vélemény
évi 4000-8000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2014, kevesebb mint 1 hónapig, túrázgató/városi harcosként használtam
Előny
  • kényelmes, kellemes anyag
  • nagyon jól passzol, jó szabás
  • nagyon jó ár-érték arány
Hátrány

Nincs neki

Tapasztalat

A nadrág anyaga kellemes, kényelmes, nem irritál. A szabása jó, pontosan illeszkedik, nem gyűrődik sehol. Nekem vádliban egy icipicit szűk, de abban én is erősebb vagyok a konfekciónál, ez is inkább csak a felhúzásnál érzékelhető. A cipzár praktikus, könnyebb felvenni. A szivacsbetét praktikus, kényelmes - mihelyt nyeregbe szállunk. Állva-gyalogolva viszont olyan érzés, mintha alaposan beszart volna az ember, tele lenne a gatya. Felhúzva, felpántozva könnyen herepatát képez ami vicces látvány, azonban én bermudával viselem, így nem nevetnek rajtam, legalábbis nem ezért. A varrások szépek és jó minőségűnek, tartósnak tűnnek, a cipzárral azért nem árt finoman bánni, mert egy egyszerű, apró fogazású darab. A fényvisszaverő csík praktikus és egy kissé feldobja a nadrág megjelenését.

Menet közben kényelmes, a szivacsbetét jól elhelyezett, nem zavar, nem dörzsöl, nem nyom. Egyetlen hátrány, hogy tekerés közben kissé csúszkálok a nyeregben, ez talán abból ered, hogy - mint említettem - bermudával hordom. 

Igazán hidegben még nem használtam, de valamelyik reggel 3 C-ban, erős lejtőkön száguldozva is viseltem és bőségesen elég volt, egy cseppet sem fázott a lábam. Nem izzadtam bele még igazán, de az a kevés pillanatok alatt szárad. Mosása, mint minden hasonló anyagú cuccnak egyszerű, gyors: ha nem sarazzuk-dzsuvázzuk össze terepen, meleg vízben, kevés mosószerrel kiöblögetve 5 perc alatt megvan, mehet a radiátorra és pár óra alatt száraz.

Nagyon jó ár-érték arányú termék, hátrányok nélkül.

 

Erre ajánlom

Mindenkinek télre, városba, túrázásra.

Ennyiért vettem
7990
3 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
méret:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XXXL

 
szín:

Fekete


 
további információk:

Anyag:

  • 87% poliamid, 13% elasztán

  • Bolyhozott felület

  • Belső betét

Felhasználás:

  • Országúti vagy MTB kerékpározáshoz, hűvös időben.

Btwin logó

Btwin márka bemutatás

b'Twin - My cycling life

Bár a kerékpározás már bő 100 éves múltra tekint vissza, mind a mai napig egy modern sportnak számít, kecsegtető jövővel, ami egyaránt jó a környezetnek, és az embereknek. A b’Twin célja, hogy olyan bringákat gyártson, amely megadja az alapot a lelkesedésednek, anélkül, hogy bármi végett is aggódnod kellene.

A b’Twin kínálatában főleg belépő szintű kerékpárok találhatóak, de néhány modelljük a felső szinteket ostromolja. A palettára jellemző a jó ár-érték arány. A márkanév alatt megtalálhatóak mtb, trekking, városi, freeride, bmx, országúti és gyermek kerékpárok is, ráadásul akár utóbbi kettő ötvözete is, ami a versenysport ízére már gyermekként ráérző kis bringásoknak lehet jó hír.

A b’Twin a komplett kerékpárokon kívül kiegészítők, alkatrészek forgalmazásával is foglalkozik, beleértve a gumikat, világítást, ruházatot, sárvédőket, de akad a cég által fejlesztett, gyermekkerékpárokra szerelhető praktikus vezetőrúd is, mely a bringáspalánták két kerékhez szoktatásában lehet hasznos segítség.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Btwin Vállpántos nadrág 3 termékkel kapcsolatban: