BBB BSG-20 Powerview szemüveg

4 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.7]
  • Modellév: 2010 (frissítve: 2010.12.)
  • Listaár: 18.500 Ft

HASONLÓ szemüveg TERMÉKEK




műkedvelő avatar
7 vélemény
évi 1000-2000 km-t teker
[ az olvasók 100%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2006, több mint 1 évig, virsli gumis/oútisként használtam
Előny

Háromféle lencsével kínált szemüveg azoknak akiknek dioptriás napszemüvegre van szükségük.

Napsütésre sötétszürke, borús időre sárga, valamint színtelen lencse.

Teljes UV védelem, praktikus forma. Viszonylag jó szellőzés, alul nincs kerete, ezért nem zavar a látásban. Erős napsütésben is elegendő a sötét lencse színezete.

Más márkájú (Rudy Project) dioptriás napszemüvegekhez képest töredék ár.

Sportos forma.

Szárai enyhén hajlíthatóak, ugyanakkor rugalmasak is a BBB BSG-20 Powerview-nek.

Kemény, igényes cipzáros tokkal kapható. 

 

 

Hátrány

Törékeny anyagú dioptriás keret, odafigyeléssel kell behelyezni, kivenni.

 

Tapasztalat

Jól véd a napsütéstől, a portól, az optikai betét könnyen kivehető, de ez hátrány is egyben mivel könnyen kieshet, illetve könnyen elpattan a behelyezésnél. Én szigetelőszalaggal erősítem a kerethez a betétet, mivel még az elején elpattant az optikai keret az a része amivel rögzül az orrnyereg fölötti részhez. De ettől még használható, csak az a pár milis bepattintós rész tört le amivel rögzült a szemüveghez.

Bár a lencsék nem voltak cserélgetve a BBB BSG-20 Powerview-nél, a jobb oldali mégis elkezdett kicsúszkálni a keretből, ezért beleragasztottam. Most már nem esik ki, de lőttek a cserélhetőségnek...az egyik lencse, (a ragasztott) elrepedt, szerencsére a belső szélén, így alig észrevehető.

Természetesen a dioptriás lencsét optikusnál kell megvenni és behelyeztetni.

Én hat éve használom a BBB BSG-20 Powerview-et, bár vannak kisebb hibái de ennyi pénzért megéri.

Erre ajánlom

Sportos napszemüvegnek rövid és távollátóknak elérhető áron. Bringázáshoz, utcára, stb.

Ennyiért vettem
10500 Ft
Csatolt képek
BBB BSG-20 Powerview  2006 szemüveg
BBB BSG-20 Powerview  2006 szemüveg
BBB BSG-20 Powerview  2006 szemüveg
5 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
cserélhető lencse:

igen


 
UV védelem:

igen


 
fotokromatikus lencse:

nem


 
színválaszték:
  • fekete

  • ezüst

  • szürke


 
lencse anyaga :

polikarbonát


 
további információk:
  • Grilamid anyagú optikai keret

  • Extra lencsékkel: sárga, átlátszó


BBB logó

BBB márka bemutatás

”BBB: Minden a kerékpározásról.”

A BBB-t, 1999-ben Hollandiában két szenvedélyes kerékpáros, Chris Koppert és Frank Moons alapította. Szenvedélyes kerékpárosként és importőrként jelentős tapasztalattal és nagy tudással bírtak a piacon lévő kerékpáros termékeket illetően, ezen termékek továbbfejlesztése, jobbá tétele kapcsán elindult ötletek áradata vezette el őket a BBB megalapításának gondolatához.

Egy olyan cég létrehozása volt a céljuk, ahol valóban értéket kapunk a pénzünkért. A cég kezdetekben a Benelux államok területére fókuszált, de azóta már 39 egyéb országban is jelen van. Bár a vállalat világszerte terjeszkedett és az arcok közül néhány változott, a BBB főhadiszállása még mindig ugyanabban az épületben van Hollandiában, mint a kezdet kezdetén.

Az évek során a BBB jóval több lett, mint csupán kerékpáros alkatrészek sokasága. Több mint 1500 terméket kínál, több mint 40 különböző cikkcsoportban. Ebben a rendkívül széles választékban szinte minden megtalálható a sportruházattól kezdve, a kiegészítőkön át az alkatrészekig. Legyen szó profi kerekesről, napi ingázóról vagy alkalmi hétvégi harcosról, a kínálatban mindenki megtalálja, amit keres- Tour de France-on is viselt sisakoktól, egészen a tesztgyőztes Discstop fékbetétekig.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű BBB BSG-20 Powerview termékkel kapcsolatban: