Neuzer hátsó csőtengely egyéb cuccok

4 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.7]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.5]
  • Modellév: 2010 (frissítve: 2011.09.)
  • Listaár: 500 Ft

HASONLÓ egyéb cuccok TERMÉKEK




szilágyi zoli avatar
74 vélemény
évi 2000-4000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2009, több mint 1 évig, 2000-4000 km-en keresztül, túrázgató/városi harcosként használtam
Előny
  • Olcsó, könnyen hozzá lehet jutni.
  • Városi tekerésekre ideális, ott nincs kitéve durvulásnak, nagy erő behatásnak amitől eltörne.
  • Ha rendeltetés szerűen a városban használod akkor nem lesz vele gondod.

 

Hátrány
  • A durvulást nem bírja, de nem is erre lett tervezve.

 

Tapasztalat

Több mint 2 éve használom, 2 évig sima tekerésekre használtam, utánna elkeztem vele a durvulást,(ugratgatam) meg is lett az eredménye, eltört, a gyorszár is meghajlott egy kicsit, de csak később vettem észre hogy eltört még mentem vele vagy 10km-t, mert a gyorszár egyben tartotta, az egyész tengelyt. Majd mikor haza értem akkor vettem észre hogy eltört. De így is örülök hogy ennyit kibírt. De vettem bele egy másik ugyanilyen tengelyt, mert nem akkartam rá sokat költeni. (mert egy másik biciklire gyűjtök.)

Ha csak sima városi tekerésre használod akkor nem lesz vele problémád, azt bírja, de a durvulást azt nem.

 

Erre ajánlom

városi tekerés

Ennyiért vettem
Biciklibe volt
Csatolt képek
Neuzer hátsó csőtengely  2009 egyéb cuccok
7 olvasó 71%-a szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

 
anyag:

Cr-Mo


 
színválaszték:

Fekete


 
további információk:

M10×140 mm


Neuzer logó

Neuzer márka bemutatás

„Egyébként: mi is a különleges a bringáinkban? Menjetek egy kört velük, érezni fogjátok!” (Neuzer András)

A magyar Neuzer Kerékpár Kft. – melynek jogelődje 1987-ben alakult meg - Magyarország vezető kerékpárgyártó üzeme és forgalmazója. A saját gyártmányú, Neuzer (régebben Altrix) márkanevű kerékpárok választéka szinte valamennyi felhasználási igényt- hegyi, országúti, trekking, verseny, városi, BMX, illetve gyermek- kielégít. A céget megalakulása óta a cég fő tulajdonosa, Neuzer András vezeti.

A Neuzer kerékpárok többek közt kitűnő ár-érték arányuk folytán komoly piaci elismerést vívtak ki. Az Esztergomban gyártott évi mintegy 100,000 kerékpár közel 50%-a exportra kerül, az Európai Unió számos országába.

A cég kínálatában Altrix márkanéven kerékpáros alkatrész és kiegészítő család is helyet kapott, mely két szintre oszlik: Premium és Basic. A kerékpárok gyártásán kívül a cég a GT és Giant kerékpárok, UVEX, SUN Ringlé, TACX, Michelin, Suntour, Velo, Alligator, Lookin, Polisport, Novatec, és Alhonga termékek kizárólagos magyarországi terjesztőpartnere.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Neuzer hátsó csőtengely termékkel kapcsolatban: