- Mennyire finom a mozgása?
nyomásfüggő, nálam 7 barral mindent mozog 9 bar meg keményebb, de akkor is rendesen mozog csak nem minden fűszálnál hanem a fűcsomóknál... - A telóutat végig kimozogja?
100 mmes és 112mmet mozog, ha nem hiszed jöhetsz megmérheted... - A hideg mennyire változtatja meg a mozgását?
nagy hidegbe még nem voltam vele de 5 és 30 fokon is ugyan az - Milyen a csillapítása?
állítható, kitekerve azonnal visszaugrik, betekerve kb 5-6 másodperc mire teljesen visszajön - Hogy tűri a sarat (van hely neki, hogy elforduljon a gumi)?
a sár nem megy át a tömítésen az 1.95ös minden helyzetben elfér de kb 2-2 cm hely jobbra balra van még a gumi mellett - Tárcsafék mennyire csavarja a villát?
eddig semennyire de izmos fékezésnél ez is beül, kb 8 cm-et, de akkor a hátsó kerék a levegőben van - Mennyire ereszti a levegőt (ha levegős)?
semennyire fél év alatt 1x volt pumpálva 9 barra
- Mennyi használat után kezdett kotyogósodni?
nem kotyog - Milyen gyakori, és milyen karbantartást igényel a teló?
a becsúszót törölgest le, 1x meg kellett húznom 1 csavart rajta (a jobb lábon a felső nagyot) - Milyen minőségűek a beállítócsavarok?
a csavarok jók, csak a lockout tekerője meg az autószelep kupakja műanyag
+ ezen felül télleg nagyon könnyű
A gyári leírás szerint max 180as tárcsát bír, de azér én veszek majd rá 203asat és leírom érdemes volt e. 9 barra nem fújhatod minden benzinkúton (tatai molnál max 6bar). Ha valakinek ez hátrány kopik a becsúszó, de a festettek mind kopnak...
ez a teleszkóp a bizonyíték arra hogy nem csak Rokshoxék meg Foxék tudnak nagyot alkotni. Csak ez 1 csöppecskét olcsóbb.