Truvativ Isoflow hajtókar

89 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.8]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.0]
  • Modellév:
    2010
    (frissítve: 2010.04.)
  • Listaár: 10.000 Ft

HASONLÓ hajtókar TERMÉKEK




zerge avatar
zerge
évi 2000-4000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2004, több mint 1 évig, 2000-4000 km-en keresztül, sima XC-sként használtam
Tapasztalat
jézusom milyen árakról beszéltek?? 5-6eze?? átbasztak titeket sulyosan: 4ért vettem egy elég lehuzos boltban. jó,lekopik a festék.. és? a bal kar hajlamos a kilazulásra(majdnem minden 4szög tengelyesre igaz)ez annyi h egyet recsen szolidan,tehát nem kotyogos!(tessék gyakran ellenörizni,meghuzni mielött reccsenne) aki meg dhra használja az xc-s cuccot az ne legyen meglepve,nem arra találták fel. meg ha 8as van benne akkor nem azt kell megvenni bazz'!egyébként én párszor feltekertem vele magas betonperemekre, és nem hajlott meg a nagytányér,ami egyébként alu. én imádom, jó gyorsan vált,uazok a hajlitások és szegecsek vannak a tányérokon mint a drágább tesoin=uazt tudja váltáskor. nem tudom a sulyát de nem lehet nehéz, jo sulyban van szerintem, de ha 6ért is veszed, nincs más ilyen olcso hmű,ráadásul fasza is. elönye a shimanokkal szemben h a kar és tányérkarok egy darabbol vannak,ami szebb is,erösebb is.
Szerinted hasznos?

 
fogszám:

22/32/44


 
hajtókar hossz:
  • 165
  • 170
  • 175

 
tengelytípus:

Power Spline


 
furatszám:

4


 
furatkör átmérő (mm):

104/64


 
hajtókar anyaga:

Cast Alloy


 
külső lánctányér anyaga:

AL-7075-T6


 
középső lánckerék anyaga:

acél


 
belső lánctányér anyaga:

acél


 
hátsó fokozatok:

8/9


 
láncvonal:

48,5


 
rockring:

nincs


 
pedálpersely:

nincs


 
további információk:
  • Láncvonal: 48,5 mm
  • BB-tengely szélesség: 113 mm
  • Hajtókar anyaga: ötvözet
  • Lánckerekek: 22: XR-acél, tech ezüst; 32: XR-acél, tech ezüst; 42: Hi-Ten acél, matt fekete
  • Lánckerék csavarok: UCP acél
  • CrMo M8 csapszegek

tömeg:

744


 
színválaszték:

fekete


Truvativ logó

Truvativ márka bemutatás

„Mi is látjuk a határokat, amiket más alkatrészgyártók látnak. De nem hiszünk bennük. Mi a Truvativ-nál a nyughatatlan lelkűeknek készítünk alkatrészeket. Azoknak a bringásoknak, akik nem látják a célvonalakat. A bringásoknak, akik tudják, hogy a szabadság azt jelenti, hogy a saját történetedet írod.”

A Truvativ hajtókarok, és ehhez tartozó alkatrészek, középcsapágyak, pedálok, láncterelők, valamint kormány-szettek és nyeregcsövek gyártásával foglalkozik. A Truvativ 2005 óta a Sram csoport tagja.

1-1 (1 kérdés)

Kérdések Statisztika
Truvativ Isoflow-hoz milyen méretű főtengelycsavar kell?
2 válasz
utolsó: 2011. aug.
1-1 (1 kérdés)
Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Truvativ Isoflow termékkel kapcsolatban: