Maxxis Detonator külső gumi

28 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.9]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.0]
  • Modellév:
    2015
    (frissítve: 2015.10.)
  • Listaár: 4.900 Ft

HASONLÓ külső gumi TERMÉKEK




zazie87 avatar
13 vélemény
évi 0-1000 km-t teker
[ az olvasók 92%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2010, 3 hónapig, 0-500 km-en keresztül, virsli gumis/oútisként használtam
Előny
  • Télen hóban és latyakban is megfelelő volt a tapadása
  • Szerintem univerzális, eddig nem volt olyan időjárási körülmény, amikor bármi problémát tapasztaltam volna a tapadással kapcsolatban
  • Kanyarodás közben jó az úttartása, a gyalogosokat például szlalomozva kerülgetem ki :D
  • Akár könnyebb terepen vagy nagy porban sem vészes előre jutnom vele, a trekkingem pedig már rég feladja ott... (noname, nem rücskös, hasonló mintázat, 700*35C)
  • A gördülési ellenállásról annyi a tapasztalatom, hogy csak úgy suhanok vele... :)
  • Zsír a színe! :D
Hátrány
  • Még nem tapasztaltam hátrányát, arra, amire én használom, teljesen ideális
Tapasztalat

Nekem a 700*23 C változat van, 7-8 bar körülire szoktam fújni, szerintem városban ez bőven elég. Négy hónapig használtam, ennek a felében még tél volt, így csak az utóbbi időben mentem vele hosszabb utakra. Eléggé nyúzom (értsd. budapesti utak és bringautak XD), de még nem kaptam vele defektet (mondjuk én még soha nem kaptam, nem tudom, hogy csinálom... bár, jobban meggondolva, talán 5 évesen, mitha egyszer a bmx-emmel... :D).  Egyszer sem estem vele tapadási problémák miatt, holott az előző bicómon lévő gumiról ez nem volt elmondható, így ha már én béna vagyok, legalább a gumi legyen jó... :)

 

Update: Még mindig nem volt vele defektem. Kopás alig látszik. 

Erre ajánlom

Hullahopp karikázni és a felnin sem mutat rosszul...

 

Csatolt képek
Maxxis Detonator  2010 külső gumi
12 olvasó 92%-a szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Ajánlott felhasználás:
aszfaltra:
  •  
  •  
  •  
terepre:
  •  
  •  
  •  
 
méret:

700x23C, 700x25C, 700x28C


 
nyomás (bar):

max. 8.3


 
szövetsűrűség (TPI):
  • 27

  • 60


 
ajánlott kerék:

első vagy hátsó


 
hajtogatható változat:

van


 
defektvédelem:

van (Silkworm)


 
tubeless változat:

nincs


 
oldalprizmás változat:

nincs


tömeg:

235-320


 
további információk:

A két összetevővel, a Maxxis Detonator egy tartós kiképzésű edzőgumit nyújt, párosítva a kiválóan barázdált felülettel biztosítja a nagy tapadást, bármilyen útra is tévedsz. A Detonator tartóssága és ellenállása tökéletes a téli kilométerekhez, emelett elég rugalmas és feszes a nyári versenyekhez.


Maxxis logó

Maxxis márka bemutatás

A Maxxis világszerte emberek ezrei által ismert és megbízhatónak tartott márka, mely magas minőségű gumiabroncsokat kínál autókra, kisteherautókra, kerékpárokra, motorkerékpárokra, utánfutókra, gokartokra és kerti gépekre.

A Maxxis-t 1967-ben Tajvanban alapították és mára az egyik legnagyobb és legnagyobb tiszteletben álló gumiabroncs gyár a világon. Többek között Ázsiában, Európában, észak- és dél-Amerikában is működik üzeme a cégnek, és termékeit mintegy 170 országban forgalmazzák, összesen több mint 22.000 embert foglalkoztatásával. A márka mögött a világ legnagyobb gumiabroncs gyára, a Cheng Shin Tire áll, mely a saját márkáin (Maxxis, CST) kívül több nagy márkának is termel.

A Maxxis egyenletes fejlődésének alapját azok a vásárlók adják, akik egész életükben hűvé válnak a márkához. A Maxxis kínálatában minden életkorhoz és kerékpáros stílushoz található megfelelő gumiköpeny.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Maxxis Detonator termékkel kapcsolatban: