Maxxis High Roller Semi-Slick külső gumi

5 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.8]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.4]
  • Modellév:
    2011
    (frissítve: 2011.05.)
  • Listaár: 4.300 Ft

HASONLÓ külső gumi TERMÉKEK




szatyesz62 avatar
szatyesz62
[ az olvasók 100%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2004, több mint 1 évig, varacskosdisznóként használtam
Előny
Nagyon jo a gördülési ellenálása,döngölt földön verhetetlen,4-crosra,namár ha nem poros a pálya mert akkor bukta...Enyhén nedves talaj az igazi neki.jo sullya+oldalbütykei,kanyarban is biztos tartást biztositanak. Egyaránt jo azszfalton és terepen is,nekem 2-évig volt hü külsöm,és meg voltam elégedve vele.
Hátrány
Nem hiszem hogy több hátránya van mint elönye. Talán jégen csuszik-he-he!
Tapasztalat
Meg voltam elégedve vele 100%-ig
Erre ajánlom
Dh-fr-ra és egyébb brutál bicajozásra nem ajánlanám,minthogy cc-mindenes gumirol van szó,viszont kis ugrabugra terepen nem árt de inkább 4-cross de ez is pályafüggö,Magyarszékre nem vinném..
Ennyiért vettem
bicoval volt..
5 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Ajánlott felhasználás:
aszfaltra:
  •  
  •  
  •  
terepre:
  •  
  •  
  •  
 
méret:

26X2.35


 
nyomás (bar):

max. 4.5


 
szövetsűrűség (TPI):

60


 
ajánlott kerék:

első vagy hátsó


 
hajtogatható változat:

nincs


 
defektvédelem:

nincs


 
tubeless változat:

nincs


 
oldalprizmás változat:

nincs


tömeg:

775


Maxxis logó

Maxxis márka bemutatás

A Maxxis világszerte emberek ezrei által ismert és megbízhatónak tartott márka, mely magas minőségű gumiabroncsokat kínál autókra, kisteherautókra, kerékpárokra, motorkerékpárokra, utánfutókra, gokartokra és kerti gépekre.

A Maxxis-t 1967-ben Tajvanban alapították és mára az egyik legnagyobb és legnagyobb tiszteletben álló gumiabroncs gyár a világon. Többek között Ázsiában, Európában, észak- és dél-Amerikában is működik üzeme a cégnek, és termékeit mintegy 170 országban forgalmazzák, összesen több mint 22.000 embert foglalkoztatásával. A márka mögött a világ legnagyobb gumiabroncs gyára, a Cheng Shin Tire áll, mely a saját márkáin (Maxxis, CST) kívül több nagy márkának is termel.

A Maxxis egyenletes fejlődésének alapját azok a vásárlók adják, akik egész életükben hűvé válnak a márkához. A Maxxis kínálatában minden életkorhoz és kerékpáros stílushoz található megfelelő gumiköpeny.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Maxxis High Roller Semi-Slick termékkel kapcsolatban: