Magellan Hydra TX30 acél mtb

39 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.5]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.6]
  • Modellév:
    2006
    (frissítve: 2007.04.)
  • Listaár: 50.000 Ft

HASONLÓ mtb TERMÉKEK




Dipshit avatar
Dipshit
évi 4000-8000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: nincs megadva, több mint 1 évig, több mint 8000 km-en keresztül, varacskosdisznóként használtam
Előny
az alacsony ár mellé, minőséget kap az ember, ami rajta van az jól össze van rakva
Hátrány
maga az alapfelszereltség hagy némi kívánnivalót maga után, de hát ennyi pénzé....
Tapasztalat
nem azé van jó állapotban Balázs a biciklid mert keveset használtad, hanem azért mert ez egy jó gép!!! Én nem kíméltem sohasem, gyerekként kaptam még hat éve, és azóta komolyabban kezdtem el bringázni, de tavaly még belenyomtam 6000 kilómétert, és csak láncot, meg hasonló kopó dolgokat kellett rajat cserélni. Most van egy merida outim is, de ez asszem mindig meglesz
Erre ajánlom
városi brinyónak, v túrázgatáshoz
1 olvasó szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Magellan márka bemutatás

A CSEKE Zrt-t két család alapította 1990-ben Apostagon. A Csere és Kele családnevek összevonásából jött létre a CSEKE név.

A cég Bt-ként kezdte meg, az akkor még kiskereskedelmi tevékenyégét egy dunaújvárosi kerékpárüzletben. 1991-től áttért a nagykereskedelmi tevékenységre, majd 1997-ben a Bt. Rt-vé alakult.

A 90-es évek második felétől a CSEKE Zrt. a hazai kerékpár-nagykereskedelemben piacvezető szerepet tölt be. A cég mintegy száz főt foglalkoztat budapesti és apostagi kereskedelmi telephelyein. A céghez kizárólagosan kötődő alvállalkozók biztosítják a gyártási hátteret.

Termékeiket elsősorban mintatermünkön és terítőhálózatunkon keresztül, a szakkereskedések számára értékesítjük. Fokozatosan fejlődik export tevékenységünk elsősorban Szlovákiában, Romániában és Ukrajnában erősítjük piaci jelenlétünket.

Kezdetektől fogva kiemelt figyelmet fordítottunk a gyerekek, mozgáskorlátozottak, sportközösségek, és alapítványok támogatására.

Versenysportolóink a Magellan Team (MTB) tagjai, akik országos és nemzetközi viszonylatban már eddig is kimagasló eredményeket értek el mind a Cross Country (CC), és a Down Hill (DH), mind a Dual Slalom (DS) versenyágakban.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Magellan Hydra TX30 acél termékkel kapcsolatban: