Marzocchi Shiver DC duplavállas teleszkóp

11 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.8]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.3]
  • Modellév:
    2005
    (frissítve: 2007.05.)
  • Listaár: 360.000 Ft

Használt Marzocchi Shiver DC eladó
180.000 Ft
új árához képest: -50%

HASONLÓ duplavállas teleszkóp TERMÉKEK




Loky avatar
45 vélemény
évi 4000-8000 km-t teker
[ az olvasók 88%-a szerint ez egy hasznos vélemény ]
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2007, csak kipróbáltam, varacskosdisznóként
Előny
USD mozgás, Jó anyagból van, USD-s létére szép nagyot moccan, nem csavarja a tárcsa/aki aztmondja mégis, videózza le és küldje el!/ Agyonállítható. Piros-Fekete színben állati vadítóan néz ki. !IGAZI MARZO!
Hátrány
Azért az mégiscsak 190 mm, ár/mint mindig/
Tapasztalat
Igazi kultuszdarab akárcsak a Supermonster...
Erre ajánlom
FR, DH, talán még dirt. Jah nem! Arra ott van a kistesója az SC
Ennyiért vettem
-
8 olvasó 88%-a szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Marzocchi logó

Marzocchi márka bemutatás

Az olasz motorsport örökségébe olyan nevek tartoznak mint a Ferrari, Lamborghini, Ducati, vagy akár a Marzocchi. A céget 1949-ben hozta létre Stefano and Guglielmo Marzocchi.

A fivérek karrierjüket a Ducati-nál kezdték mint tervezők, de hamar rájöttek, hogy saját útjukat szeretnék járni. A komplett motorkerékpárok tervezése és gyártása után úgy döntöttek, hogy a hidraulikus csillapítások készítése lesz a cég jövője. Az ’50-es évek végén a gyártó olyan márkák beszállítója volt, mint a Ducati, BMW, Cagiva, KTM vagy az Aprilia.

A ’80-as évek végén felvirágzott a hegyikerékpárok piaca. A vásárlóknak igénye támadt az első és hátsó teleszkópokra. Ennek hatására 1989-ben a Marzocchi is bemutatta első teleszkópos villájának prototípusát. A piac fejlődésével a Marzó termékei is fejlődtek, 1995-ben megérkezett a Bomber széria.

2008-ban a cég az autóalkatrészeket gyártó amerikai Tenneco csoport tulajdonába került, és neve Tenneco Marzocchi-ra változott. „Új cég, új kihívás, új kilátások, változatlan küldetés.”

A cég kínálatában egyaránt találhatóak trekking, cross country, all mountain, freeride, dh és dirt jump villák és rugóstagok is, többféle ár és tudásszinten.