Mali Boa freeride váz

97 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.4]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[4.0]
  • Modellév: 2003
  • Listaár: 17.000 Ft

HASONLÓ freeride váz TERMÉKEK




DHThomas avatar
DHThomas
évi 2000-4000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2003, több mint 1 évig, 2000-4000 km-en keresztül, DH/Freeride arcként használtam
Előny
Szinte csak az van.Én DH,4X-versenyző vagyok és nekem jól bírja.Erős heggesztések ezért nem is kell rá felül,alul heggesztés;erős fejcső,rövid ezért jól kanyarodik,könnyebb vel ugrani nagy sebességgel,erős hátsó 3szög,nem nagyon tört még el senkinek hiába mondják,és azért nem a Red Bull Rampage-ra találták ki.(csak sok nagy arc azt gondolja);
Hátrány
Nincs Tfék szem,elkeskenyedik az üléscsőnél,ennyi;
Tapasztalat
Szerintem jobb hogy nem járok fogaskerekűvel mert én is beszólnák annak aki leszólja a bicajom;Még jó hogy nem ott lakom :D ;Ne arca legyen hanem jöjjön ki a hegyre majd meglátjuk ki a jobb;
Erre ajánlom
DH,freeride,4X,street;ezen kívül aki amire akarja;
Szerinted hasznos?

Mali logó

Mali márka bemutatás

A Mali Bicycle Technology svájci-magyar cég, 1989-ben alapította Máli Péter kerékpárversenyző és Máli János grafikus.

1990-től a X. kerületben készítették közép és felső kategóriás vázaikat, főleg a minőségre igényes svájci piacra. A cég manapság főleg hazai piacra szerel össze mtb, városi, összecsukható, bmx és gyermek kerékpárokat, törekedve, hogy az adott minőségi szinten a lehető legjobb árakat kínálja.

1995-ben kapcsolatba került a Tiszaújvárosi Triatlon Klubbal a cég vezetője, Máli János, aki többek közt az orosz Galina Jenyuhina pályakerékpáros világbajnokot is szereléssel támogatta. Nagyobb jövőt, és jobb reklámot látott az idehaza egyre ismertebb klubban, mint a bizonytalan jövőjű világsztárokban. Azóta TVK-Mali néven halmoz sikert-sikerre a csapat. 2010-ben a triatlonsportban három korcsoportban- felnőtt, ifjúsági, gyermek- is a TVK-Mali csapata adta az év sportolóját, Rendes Csaba, Hankó Gábor és Lehmann Bence személyében.

A 2010-es Budapest-Bamako túrán a Mali is rajthoz állt egy autóval, fedélzetén 4 db Cobra kerékpárral. A bringákat Bamakóban, a Mali Köztársaság fővárosában, adták át a névrokon ország Olimpiai Szövetségének.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Mali Boa termékkel kapcsolatban: