Olcsó.
Habár ennyi pénzért egy keveset tekerőnek megérheti.
És még az, hogy magyar gyártó szerelte össze. Csak ezért vettem ilyet és nem Author-t 86.-ért.
Az van sok nah persze az olcsósága miatt, ami bizonyos igényeknek megfelelő lehet, de azok drágábbak.
Ez egy nagyon alap gép , Tourney h. váltó, leglegalapabb váltó, fékváltókarok 7 sebbességűek, a fék behúzás picit nehezebb, mint egy tektro auriga comp.-é, váltás nehezebben megy és több türelem kell hozzá, hogy megfelelő kapcsolatba jutassuk a gépünket.
Telója állandóan ugyanolyan merev, vagyis inkább teszi a dolgát állandóan rugózik állítani nem lehet rajta, de rátettek valami tekerőt, hogy bibelődni lehessen vele. Több haszna nincs.
Fékek legolcsóbbak, talán ezen nem kellett volna annyira spórolni, főleg a fékpofákkal, mert kis víz éri és már nyikorog és a fékhatása se az igazi, körülbelül, Tektro csak az első féke fog úgy, mint ezen mindkettő.
Pedáljai mikor ráléptem és tekertem, éreztem valamiféle bizonytalan tartást, lefele hajtottak.
Alkalmi bringázáshoz, munkába járáshoz stb.
Aszfaltra, könnyebb földutakra.