Trek TR5 BMX

11 vélemény véleményezd »
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.2]
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
[3.5]
  • Modellév: 2006 (frissítve: 2008.08.)
  • Listaár: 30.000 Ft

HASONLÓ BMX TERMÉKEK




CoveR avatar
4 vélemény
évi 4000-8000 km-t teker
Teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Ár/teljesítmény:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Modellév: 2005, több mint 1 évig, több mint 8000 km-en keresztül, dirt/street gyerekként használtam
Előny

Hát valóban kemény strapabíró bike.

a felnik és a gumi nagyon jól bírja nekem 3 évet simán kibírt és még mindig az fann fenn szinte el se kopott pedig volt használva nem gyengén.

a villa, a váz, kormány **rva erős.

nem lötyög semmi 3 év után.

nekem minden az eredeti!!! 

Hátrány

huhh nagyon sok van :

a kontra ami egy nagy kula (10 rongyért csinálják h ne legyen benne)

a rotoros fék nagyon szarul fog.

iszonyat nehéz bike. 

elég ronda is.(bár ha nem gizduló bmxes vagy akkor ez nem számít)

 

Tapasztalat

alapvetően a kontrát súlyt stb-t. leszámítjuk egy egész jó kezdő bringa

nagyon bírja a strapát 3 évig volt nekem még mindig megvan de leváltottam egy Mali Gravityre

a kontrát mindenféle képpen vedd/vetesd ki mert avval semmire nem jó

 

Erre ajánlom

ház nagyon kezdőknek dirtre/meg streetre

nyugodtan elég jól bírja 

Ennyiért vettem
25000
2 olvasó 50%-a szerint ez hasznos vélemény!
Szerinted hasznos?

Trek logó

Trek márka bemutatás

A Trek kerékpárokat gyártó cég 1976-ban kezdte meg működését és először acélvázas túra kerékpár vázakat gyártottak. A cég fejlesztéseinek fő iránya nem az olcsó tömegtermelés, hanem a minőségi kerékpárok gyártása volt, és erről az irányvonalról azóta sem tért le.

Az acél vázak után áttért az alumínium csöves gyártástechnológiára, amit 1985-től folyamatosan fejlesztenek.

Az első karbon csöves kerékpárt 1987-ben kezdte el árusítani, két évvel később már fém nélküli teljes karbon vázakat is gyártott! A karbon technológia fő fejlesztője azóta is.

1999-től 2005-ig Lance Armstrong zsinórban 7 Tour de France győzelmet szerzett, mindet Trek kerékpáron.

A cég 2002-től Bontrager márkanéven egyre több alkatrészt és kiegészítőt is forgalmaz, 2004-től a Gary Fisher országúti és monti kerékpárok, 2006-tól a MirraCo BMX kerékpárok gyártója és forgalmazója is.

Jelenleg Észak-Amerikában 50% fölötti piaci részesedéssel a legnagyobb gyártó és már az egész világon ismerik a Trek kerékpárokat.

Tedd fel technikai, beállítási, vagy vásárlási kérdésed bármely modellévű Trek TR5 termékkel kapcsolatban: